Koncert DŻEM i Ani Deko

 

To był wspaniały wieczór, a mróz na dworze nie osłabił zapału fanów dobrej muzyki. Prezentujemy kilka zdjęć by przypomnieć atmosferę tego wydarzenia:

KONCERT na rzecz Odnowy Katedry Opolskiej!

Serdecznie zapraszamy na koncert styczniowy! 

Zaproszeni goście to zespół DŻEM i Ania Deko. Cegiełki są do nabycia w budynku Sądu Biskupiego Kurii Opolskiej przy ulicy Książąt Opolskich 19; kancelarii parafialnej Katedry: Plac Katedralny 2 oraz na Wydziale Teologicznym: ul. Drzymały 1a.

Cegiełki możan zakupić w cenie: 60 zł, 50 zł, i 30 zł (cena zależy od bliskości do sceny). 

Szczegółowe informacje na plakacie oraz na stronie: https://www.opole.pl/wydarzenie/koncert-charytatywny-na-rzecz-opolskiej-katedry/ 

IMG 20190104 WA0000

 

Koncerty na rzecz odnowy Katedry!

Już minęło trochę czasu od ostatniego koncertu na rzecz odnowy Katedry Opolskiej. Chcemy je przypomnieć, żeby dać przedsmak kolejnego koncertu, który odbędzie się już wkrótce, w styczniu. Tylko czekać. Zapraszamy serdecznie. Wszystkie informacje pojawią się na stronie już niedługo.

http://katedraopolska.pl/aktualnosci/47-2017/194-wielcy-arty%C5%9Bci-dla-naszej-katedry.html 

http://wk.diecezja.opole.pl/index.php/aktualnosci/524-koncert-tgd-kukulskiej-i-cello-brothers-na-rzecz-katedry

Ważna informacja - można przekazać 1% podatku z tego co i tak prawnie należy do Państwa Polskiego ale może być naszą decyzją użyte inaczej! 

http://katedraopolska.pl/aktualnosci/47-2017/180-wa%C5%BCna-informacja.html

Pozdrawiamy świątecznie, życząc wielu łask Bożych od Nowonarodzonego Jezusa. 

Dotacja na odnowę Katedry

Dnia 26 listopada 2018 roku w Kurii Diecezjalnej w Opolu, w obecności biskupa opolskiego Andrzeja Czai, prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego oraz zaproszonych gości Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła wraz z Członekiem Zarządu Województwa Opolskiego Szymonem Ogłazą oraz ks. Waldemarem Klingerem, proboszczem parafii katedralnej pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu, podpisali umowę o przyznaniu dotacji na renowację Katedry Opolskiej. Wysokość dotacji wynosi 1 200 000,00 zł. przy wkładzie własnym parafii w wysokości 800 000,00 zł. 

Więcej
Do góry